شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

امور مشتریان

تماس با ما
امور مشتریان

امور مشتریان البرز ابتکار مبین با هدف ارائه خدمات جامع پس از فروش در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان تشیکل شده است تا ضمن پاسخگویی به تماسها و پیگیری کلیه امور مشتریان و مشترکان، نیازهای مشتریان را شناسایی و  رفع  نموده و سازمان را نسبت به حساسیت امور مشتریان آگاه سازد.

کارشناسان این واحد همواره تمام تلاش خودر ار معطوف شکل‌گیری، تحکیم و توسعه‌ی ارتباط با مشتریان با هدف افزایش رضایت آنان نموده و افزون بر آن، با پیگیری مشکلات و رفع ابهامات ایجاد شده در زمان فرآیندهای مختلف سازمانی، خدمات دریافتی مشتریان را تسهیل کرده و با ارائه‌ی گزارش‌های لازم به مشتری، او را از روند سرویس‌های دریافتی، آگاه می‌سازتد. هم‌چنین کارشناسان امور مشتریان با حفظ ارتباط با مشتری و در نظر گرفتن منافع درازمدت مالی مشتری و شرکت، مسئولیت عقد و تمدید خدمات ارائه شده، کنترل حساب‌های طرفین، و پایش مداوم رضایت مشتری را به‌عهده دارد.

در یک سیستم مشتری مدار، مشتری به عنوان محور و هسته مرکزی فعالیت‌های سازمان تلقی شده و از تمام اطراف و جوانب به نیازه های او نگریسته میشود تا به موجب این نگرش تمامی واحدهای اجرایی و عملیاتی سازمان متمرکز به محوریت مشتری گردیده و بر اساس نیاز و رضایت مشتری شکل گیرند.

امور مشتریان و مدیریت مشتریان CRM

آیا میخواهید همکار ما در این واحد باشید؟

شرکت البرز ابتکار مبین با هدف افزایش کیفیت خدمات و بهینگی در انجام امور اقدام به جذب کارشناسان متعهد با مشخصات و توانایی های ذیل مینماید:

  • دارا بودن مهارت‌های ارتباطی به ویژه ارتباط با مشتری
  • تسلط بر اصول و فنون مذاکره
  • علاقه به کار تیمی
  • مدیریت استرس
  • آشنایی عمومی با مفاهیم مالی و سازمانی
  • آشنایی با Office به خصوص Word و Excel؛

جهت همکاری با ما کافیست رزومه خود را برایمان ارسال نمایید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است