شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

صبانت

صبانتصبانت یا شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مجموعه‌ ی گروه صنعتی پرورش داده‌ها، در سال 1382 آغاز به کار کرد. این شرکت در نخستین مرحله، با دریافت پروانهPAP (نقاط دسترسی انتهایی) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام به ایجاد بستری برای ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات باند پهن (Broadband) در سراسر کشور نمود.

 همچنین در راستای دستیابی به اهداف خود در خصوص ارتقای سطح کیفی خدمات ارتباطی واطلاع‌ رسانی کشور، برای نخستین بار در ایران از فن‌آوری ADSL به منظور برقراری ارتباط پرسرعت میان تهران و دیگر شهرستان‌ها بهره گرفت و در مدت ‌زمان کوتاهی به تقریب سراسر ایران را پوشش داد. از همین رو صبانت یکی از باسابقه ترین و پیشروترین اپراتورهای ثابت در کشور به شمار می آید و از این طریق سهم به سزایی در دستیابی به هدف برنامه پنجم وششم توسعه برای دسترسی حداکثری خانوارها و کلیه کسب و کارهای کشور به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت را ایفا می نماید.

باور صبانت بر این است که توسعه و گسترش زیر ساخت های لازم زمینه ورود کشور به جامعه اطلاعاتی را فراهم می نماید و دسترسی به اینترنت پرسرعت یکی از زیربنایی ترین پیش نیازهای توسعه کاربری فناوری اطلاعات کشور را تشکیل می دهد.چنانکه امروزه فعالیت تمام بخش های فعال جامعه اطلاعاتی اعم از بخش های خدمت رسان نظیر توسعه دهندگان سخت افزار، نرم افزار، مخابرات، خدمات کامپیوتری و الکترونیکی و نیز بخش های دریافت کننده خدمات مانند دولت، خدمات بیمه ای، صنایع بزرگی چون نفت، گاز، پتروشیمی و همچنین حوزه آموزش الکترونیک و تجارت الکترونیک به آن وابسته است.

صبانت در راستای توسعه‌ی همه‌جانبه‌ فعالیت‌های خود در سال 1394 موفق به دریافت پروانه FCP (بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید. هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه‌ی موضوع پروانه، مستقل از فناوری از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت ، دسترسی به شبکه‌ی ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت، شبکه‌های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصویری و متنی، انواع داده‌های خدمات محتوایی و ارزش افزوده را امکان ‌پذیر می‌سازد.

اهداف شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا

سرویس ADSL یک خدمت ضروری برای آحاد جامعه می باشد و تمامی بخشهای مختلف جامعه اعم از سازمان ها و شرکت های دولتی، موسسات مالی، بانکی، بیمه ای و آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاه ها، پژوهشکده ها، صنایع مختلف بزرگ مثل خودروسازی ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و بخش تجارت و واحد های تجاری کوچک و واحدهای خانواده به عنوان دریافت فیش حقوق و پرداخت قبض مصرفی و سرگرمی های جوانان مورد نیاز می باشد.

شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا

 این شرکت نسبت به بکارگیری از سیستم مکانیزه جهت توسعه، اهتمام بالایی داشته واز آنجا که هدف شرکت توسعه سازمانی در سطح واحد های مدیریت و توسعه اجرائی مرکز بوده و توسعه شهرستان ها و خارج از مرکز را از طریق اخذ نمایندگی های انحصاری فروش و پشتیبانی، به صورت برون سپاری برنامه ریزی نموده است .نسبت به طراحی و توسعه و راه اندازی نرم افزار تخصصی فروش و پشتیبانی اقدام نموده تا تمامی نمایندگی های فروش در تمامی ایام هفته و تمامی ساعت های شبانه روز نسبت به فروش و پشتیبانی مشتریان و مصرف کنندگان اقدام نمایند. 

از دیگر سیستم های مکانیزه این شرکت میتوان به سیستم Call Center مکانیزه شرکت اشاره نمود که این سیستم نسبت به کلیه تماس ها و درخواست مشتریان اقدام و نسبت به پیگیری درخواست ها و تحقیق آنها در کوتاهترین زمان اقدام می نمایند. از دیگرسیستم های فعال شده، سیستم اطلاع رسانی SMS و سیستم Paperless گردش نامه های داخلی و بین نمایندگی ها در کل شهر و… را می توان نام برد.

دستاوردها و پیشرفت های اینترنت صبانت

شرکت انتقال داده های نداگستر صبا همزمان با 10 شرکت دیگرخدمات دهنده اینترنت، موفق به اخذ پروانه فعالیت گردید و به دلیل اینکه اکثریت شرکت ها، فعالیت خود را در استان تهران و شهرتهران آغاز نموده بودند، صبانت بر آن شد تا علاوه بر خدمت رسانی در استان و شهر تهران، ازفرصت به دست آمده جهت فعالیت بیشتر دردیگر شهرستان ها استفاده نموده وعمده توسعه خود را در شهرستان ها متمرکز نماید.

 صبانت توانست علاوه بر استان تهران در بزرگترین شهرهای کشور مانند اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، همدان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری به ایجاد تعداد قابل توجهی پورت و ارائه سرویس ADSL با کیفیت بالا و قیمت مناسب بپردازد.

 شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با پوشش 90 درصدی اینترنت صبانت در مراکز اصلی استانهای فوق و شهرهای بزرگ آن توانسته سرویس با کیفیت و با قیمت مناسب ارائه نماید. علی رغم وجود مشکلات متعدد در تامین نیازهای اولیه هر سرویس، یعنی تامین پورت پسیو، استقرار تجهیزات اکتیو، تامین پهنای باند انتقال مناسب و تامین پهنای باند بین المللی توانسته است جزو شرکت های برتر از نظر تعداد مشترکین فعال محسوب گردد. از دستاوردهای این شرکت می توان به کیفیت سرویس، سرعت مناسب و سهولت سرویس دهی به مشترکین اشاره نمود. 

خدمات صبانت
  • اینترنت ADSL و +ADSL2
  • اینترنت وایرلس
  • اینترنت VDSL
  • پهنای باند اختصاصی
  • سرویس تلفن سازمانی
  • تلفن ثابت و همراه

اینترنت صبانت

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است