شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

اینترنت پرسرعت TD LTE

اینترنت پر سرعت td lte مبین نتاینترنت پرسرعت TD-LTE  یا تی دی-ال تی ای فناوری نسل ۴ اینترنت ثابت است.  این فناوری بر پایه نسل چهارم اینترنت (4G-LTE) بوده و به دو صورت FD-LTE و TD-LTE ارائه می‌گردد. استاندارد TD-LTE که مخفف Time Duplexing است از تکامل فناوری TD-SCDMA به وجود آمده که در آن به جای تقسیم پهنای فرکانسی، دریافت و ارسال را بر روی یک پهنای باند فرکانسی و در بازه‌های زمانی متفاوت انجام می‌دهد.

با این کار دیگر نیازی به باند محافظ بین بازه‌های فرکانسی دانلود و آپلود وجود ندارد و می‌توان از تمامی‌ظرفیت پهنای باند برای ارسال یا دریافت اطلاعات استفاده کرد؛ بنابراین سرعت ارسال و دریافت اطلاعات در این روش افزایش می‌یابد. همچنین می‌توان ظرفیت ارسال و دریافت را با کنترل بازه‌های زمانی تغییر داد و عبارت Time Division در نام این تکنولوژی به همین موضوع اشاره دارد. یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی که این اینترنت را از سرویس‌های اینترنت ADSL و وایمکس و نسل‌های قبل جدا متمایز می‌کند، سرعت بسیار بالا و قطعی بسیار پایین است.

مودم مبین نت

اگر جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، TD-LTE بهترین گزینه برای شماست. این فناوری با افزایش چند برابری ظرفیت پهنای باند، سرعت تا ۱۰ برابر بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، استریم آنلاین بازی‌ها، وب‌گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی بسیار مناسب است. این تکنولژی برخلاف اینترنت ADSL به خط تلفن نیازی نداشته و تنها با استفاده از مودم و سیم‌کارت، اینترنت پرسرعت ثابت را در اختیار شما قرار می‌دهد. سرعت بالا و پایداری چشمگیر TD-LTE ، این فناوری را بهترین انتخاب کاربران حرفه‌ای اینترنت در ایران کرده است.

مقایسه سرعت نسل چهار اینترنت

سرعت بیشتر

تا 10 برابر دانلود و آپلودسریعتر

بدون محدودیت

و نیاز به خط تلفن یا پورت مخابراتی

ضمانت

5 ساله بازگشت وجه مودم

TD-LTE

به همراه مودم رایگان هوآوی B612
هزار تومان 2.295
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 300 گیگ
  • دوره 3 ماهه
ویژه پر حجم

TD-LTE

به همراه مودم رایگان هوآوی B612
هزار تومان 2.840
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 700 گیگ
  • دوره یکساله
ویژه اقتصادی

TD-LTE

به همراه مودم رایگان هوآوی B612
هزار تومان 2.515
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 500 گیگ
  • دوره 6 ماهه
پیشنهاد ویژه
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است