شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

اینترنت پرسرعت +ADSL۲

اینترنت پرسرعت ADSl

اینترنت پر سرعت ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی  و در اختيار كاربران قرار میگرد. با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند.

آموزش اتصالات صحیح اسپلیتر و ADSL

توصیف فن آوری ADSL

در توضيح اين فناوری و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن  همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی مي توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت .

سرعت اینترنت ADSL 2+

برای استفاده از این فناوری كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ای ندارند و تنها با يك مودم adsl و يك تفكيك كننده (splitter) می توانند به سادگی به اين فناوری اینترنت پر سرعت دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهای گفته شده از هم تفكيك گردد. برای اين منظور از اسپليتر استفاده می گردد.

اینترنت پر سرعت

اینترنت پر سرعت Adsl  در واقع نوعی از dsl  ها می باشد كه ارتباط يا همان فركانس هاي قابل دسترسی نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روي كابل های تلفن معمولی مسافت زيادی را نمی توانند طی كنند adsl در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از ۵ كيلومتر می باشد در adsl معمولی نرخ ارسال داده از ۱۲۸ كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ كيلومتر (۵۰۰۰ فوت ) از دفتر مركزی يا پايانه اصلی، تا ۸ مگابيت بر ثانيه افزايش می يابد. حداقل نرخ دريافت داده نيز ۶۴ كيلو بيت بر ثانيه می باشد كه معمولا به ۱۲۸ يا ۲۵۶ كيلو بيت بر ثانيه نيز می رسد.

گفتنی است كه در فناوری اینترنت پر سرعت +adsl۲ سرعت انتقال داده بالاتر از adsl و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است در اين روش سرعت دسترسی به اينترنت تا ۳ برابر بيشتر از روش adsl  می باشد. بدين منظور كه سرعت download داده ها adsl،Mb/s۸ و در روش +adsl۲ حداكثر Mb/s۲۵ يعنی بيش از ۳ برابر می باشد نكته ديگر در فناوري +adsl۲  آسياتك امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت ۸ كيلومتر امكان پذير می باشد.

چگونگی کار ADSL

ADSL برای انتقال دیتا از دو باند فرکانسی مجزا استفاده می‌کند که به باند بالا و باند پایین معروف هستند. از باند بالا برای دانلود اطلاعات و از باند پایین برای آپلود استفاده می‌شود. در ADSL، از فرکانس 25.85 KHz تا 138 KHz برای آپلود و از فرکانس 138 KHz تا 1104 KHz برای دانلود استفاده می‌شود.

نکته‌هایی برای نصب

با توجه به آنکه ADSL در باند فرکانسی خاصی کار می‌کند در هنگام استفاده از آن باید به نکاتی توجه نمود. برای جلوگیری از تداخل ADSL با سیگنال صوتی تلفن می‌بایست فیلترهای مناسبی نصب کرد و در عین حال مراقب بود که سطح سیگنال برای برقراری ارتباط ADSL مناسب باشد.با استفاده از یک فیلتر پایین گذر، سیگنال در پریز هر تلفن، فیلتر می‌شود. به این فیلتر، میکروفیلتر DSL یا اسپلیتر (Splitter) به معنی جداکننده می‌گویند. توصیه می‌شود که برای تمامی پریزهای تلفن به جز پریزی که مودم به آن وصل می‌شود یک اسپلیتر قرار دهیم.

پیشنهاد میگردد تا برای بهره گیری از بهترین کیفت و سرعت در سرویس خود ضمن انجام ثبت نام از طریق ما (دفتر مرکزی آسیاتک کرج) از کمک کارشناسان ما جهت نصب سرویس خود بصورت رایگان بهره مند گردید.

خانواده

ویژه مشترکین پر مصرف
تومان365
تومان 249
  • سرعت 8 مگ
  • حجم 600 گیگ بین الملل
  • دوره 3 ماه
ویژه پر حجم

دانش آموزی

ویژه دانشجویان و دانش آموزان
تومان105
تومان 49
  • سرعت 2 مگ
  • حجم 150 گیگ بین الملل
  • دوره 3 ماه
ویژه اقتصادی

دانشجویی

ویژه مشترکین با مصرف متوسط
تومان235
تومان 149
  • سرعت 8 مگ
  • حجم 300 گیگ بین الملل
  • دوره 6 ماه
ویژه پر سرعت
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است