شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

اینترنت پر سرعت FDD LTE

اینترنت پر سرعت td lte مبین نتاینترنت پر سرعت FDD-LTE  هم مانند TDD-LTE یا همان TD-LTE یک استاندارد دیگر بر بستر فناوری نسل ۴ اینترنت ثابت است.  این فناوری بر پایه نسل چهارم اینترنت (4G-LTE) بوده و به دو صورت FD-LTE و TD-LTE ارائه می‌گردد. استاندارد FDD-LTE که مخفف Full Duplex است بر خلاف تکنولژی همتای خود TDD که از تکنیک تقسیم زمانی دانلود و آپلود بر روی یک باند فرکانسی استفاده میکند، از تقسیم فرکانسی و تفکیک کانال دانلود و آپلود استفاده میکند.

در مقایسه کارایی این تکنیک با رقیب خود TDD باید گفت یا توجه به تقسیم یک کانال به دو بخش مجزا سرعت و کارایی تا حدی کاهش میباد اما در مقابل کارایی این تکنیک در پوشش فراگیر مناطق باعث گردیده در بسیاری از مناطقی که بدلایلی امکان دسترسی به TDD میسر نباشد از پوشش FDD مطمئن شد.

 FDD  با داشتن پوشش بسیار گسترده و توانایی جابجایی در هر نقطه این اطمینان را به کاربران خود میدهد که نگران دسترسی به اینترنت سرعت بالا نیاشند.یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی که این اینترنت را از سرویس‌های اینترنت ADSL و وایمکس و نسل‌های قبل جدا متمایز می‌کند، سرعت بسیار بالا و قطعی بسیار پایین است.

مودم مبین نت

اگر جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، TD-LTE بهترین گزینه برای شماست. این فناوری با افزایش چند برابری ظرفیت پهنای باند، سرعت تا ۱۰ برابر بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، استریم آنلاین بازی‌ها، وب‌گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی بسیار مناسب است. این تکنولژی برخلاف اینترنت ADSL به خط تلفن نیازی نداشته و تنها با استفاده از مودم و سیم‌کارت، اینترنت پرسرعت ثابت را در اختیار شما قرار می‌دهد. سرعت بالا و پایداری چشمگیر TD-LTE ، این فناوری را بهترین انتخاب کاربران حرفه‌ای اینترنت در ایران کرده است.

مقایسه سرعت نسل چهار اینترنت

سرعت بیشتر

تا 10 برابر دانلود و آپلودسریعتر

بدون محدودیت

و نیاز به خط تلفن یا پورت مخابراتی

ضمانت

5 ساله بازگشت وجه مودم

FDD-LTE

به همراه مودم رایگان یوتل
هزار تومان 1.695
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 200 گیگ
  • دوره 3 ماهه
ویژه پر حجم

FDD-LTE

به همراه مودم رایگان یوتل
هزار تومان 2.235
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 600 گیگ
  • دوره یکساله
ویژه اقتصادی

FDD-LTE

به همراه مودم رایگان یوتل
هزار تومان 2.000
  • سرعت تا 40 مگ
  • حجم 400 گیگ
  • دوره 6 ماهه
پیشنهاد ویژه
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است