شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

ثبت نام رایگان مبین نت

ثبت نام اینترنت مبین نت در سراسر کشور

ثبت نام اینترنت و مودم مبین نت خود را بدون نیاز به پیش پرداخت، به همراه تست سرعت و کیفیت رایگان در محل هم اکنون از طریق البرز نت دفتر مرکزی مبین نت کرج انجام دهید.

تنها کافیست تا با تکمیل فرم زیر و یا تماس با شماره تلفن 02634162222 اطلاعات خود را ارسال فرمایید. کارشناسان ما آماده اند تا در کمتر از یک روز کاری پس از تکمیل و ارسال فرم، با بررسی و در نظر گرفتن میزان بودجه شما و آدرس محل سکونت و همچنین با مد نظر قرارد دادن نیازها و خواسته های شما، سرویس متناسب را از میان سرویسهای متنوع مبین نت یافته و پس از انجام تست سرعت و کیفیت رایگان در محل شما، در کمتر از ساعتی نسبت به ثبت نام و فعالسازی سرویس شما اقدام نمایند.

 

ثبت نام اینترنت مبین نت
ثبت نام اینترنت مبین نت

شما میتوانید با تکمیل فرم مربوطه و ارسال اطلاعات مورد نیاز، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی ثبت نام و پیگیری امور مربوطه را در هر شرکت و سرویسی که متناسب با شرایطتان باشد را به ما واگذار نمایید.

به محض تکمیل و ارسال فرم کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره و همچنین اخذ اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز ثبت نام اینترنت و مودم مبین نت
  • اطلاعات متقاضی  شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی
  • آدرس دقیق محل درخواست سرویس به همراه لوکیشن
  • آماده داشتن اصل مدارک اطلاعاتی متقاضی جهت رویت و تایید توسط کارشناس مراجعه کننده به محل
مراحل انجام ثبت نام
  1. تکمیل فرم مربوطه و یا تماس با شماره تلفن ثابت 02634162222
  2. تماس کارشناسان ما با شما در کمتر از 24 ساعت کاری
  3. ارائه اطلاعات و مشاوره های لازم به شما توسط کارشناسان مجرب ما و توافق بر سر انتخاب مناسبترین مودم و سرویس با توجه به نیازهای شما
  4. دریافت اطلاعات اولیه ثبت نام به همراه آدرس دقیق و لوکیشن مد نظر برای دریافت سرویس
  5. انجام هماهنگی های لازم برای مراجعه کارشناس جهت ارائه تست رایگان سرعت و کیفیت سرویس در محل شما
  6. بررسی و پیشنهاد نوع سرویس شامل TDD-LTE و یا FDD-LTE متناسب با نیازها و یا امکانات و پوشش محل شما
  7. ثبت نام نهایی سرویس و رویت و تایید اصل مدارک توسط کارشناس و فعالسازی سرویس در کمتر از یکساعت
ثبت نام رایگان مبین نت

یک ماه اشتراک رایگان فیلیمو

با خرید اینترنت خود از ما ضمن بهره مندی از تخفیفات ویژه دفتر مرکزی مبین نت کرج، یک ماه اشتراک رایگان فیلیمو از ما هدیه بگیرید!

سوالات متداول

شما در این بخش در حال ثبت نام اینترنت پرسرعت مبین نت بر اساس تکنولژی بی سیم بر پایه TDD-LTE و یا FDD-LTE میباشید لذا نیازی به داشتن خط تلفن ثابت ندارید. پیشنهاد میگردد جهت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم مربوطه و یا تلفن 02634162222 با ما در تماس باشید.

بعد از تکمیل ثبت نام یا تماس با کارشناسان ما از طریق تلفن 02634162222، مراحل ثبت نام، تست و تحویل و فعالسازی سرویس شما در کمتر از 24 ساعت امکانپذیر است در صورتیکه نیاز به نصب فورس و فوری دارید کافیست به مشاور خود اعلام دارید تا مراحل کار در کمتر از ساعتی انجام پذیرد.

خیر، ما امکان ارائه خدمات را در سرتاسر کشور داشته اما برای ثبت نام متقاضیان استان البرز بدلیل نزدیکی به دفتر مرکزی مبین نت در استان البرز تخفیفات ویژه ای ناشی از کاهش هزینه های ایبا و ذهاب در نظر گرفته ایم.

مودم مبین نت به شما تنها با پرداخت بخش کمی از بهای آن بصورت امانی و رایگان در اختیارتان قرارگرفته و در هر زمان که مایل به استفاده از خدمات نبودید بهای وجه دریافتی از بابت مودم که طی چکی از سوی شرکت تضمین گردیده است به شما عودت میگردد.

خیر، مودم بصورت رایگان و امانی از سوی شرکت در طول استفاده از خدمات به شما تعلق خواهد گرفت.

خیر، مودم های ارائه شده از بهترین برندهای بازار بوده و شامل گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

همانطور که اشاره شد مودم بصورت امانی به شما ارائه خواهد شد و با توجه به نوع و قیمت مودم شما نهایتا مبلغی معادل 25% بهای واقعی مودم را بعنوان وجه ضمانت نزد شرکت خواهید گذاشت. تفاوت در قیمت سرویس ها به دلیل اختلاف قیمت انواع برندهای مودم میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است