شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

ثبت نام اینترنت پرسرعت

ثبت نام اینترنت پرسرعت در سراسر کشور

ثبت نام اینترنت پرسرعت خود را بدون هزینه اولیه و تنها با پر کردن و ارسال اطلاعات خود از طریق فرم زیر و یا تماس با تلفن 02634162000 انجام داده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.

کارشناسان ما آماده اند تا در کمتر از یک روز کاری پس از تکمیل و ارسال فرم، با بررسی و در نظر گرفتن میزان بودجه شما، شماره تلفن و آدرس محل سکونت و همچنین با مد نظر قرارد دادن نیازها و خواسته های شما، سرویس متناسب را از میان سرویسهای متنوع شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ یافته و تمامی مراحل خرید سرویس اینترنت را برای شما بصورت رایگان انجام دهند.

از دیگر مزایای خرید سرویس اینترنت از طریق البرزنت دریافت تخفیفات ویژه در خرید سرویس ها و تجهیزات، آشنایی با مزایا و معایب هر کدام از شرکتهای خدمات دهنده اینترنت در منطقه شما و امکان مقایسه بین سرویس ها و خدمات، آشنایی و مشاوره در خصوص تجهیزات مورد نیاز و معرفی برندها و گارانتی های معتبر با قیمت های متناسب با بودجه شما میباشد.

ثبت نام اینترنت پرسرعت
ثبت نام اینترنت پرسرعت

شما میتوانید با تکمیل فرم مربوطه و ارسال اطلاعات مورد نیاز، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی ثبت نام و پیگیری امور مربوطه را در هر شرکت و سرویسی که متناسب با شرایطتان باشد را به ما واگذار نمایید.

به محض تکمیل و ارسال فرم کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره و همچنین اخذ اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز ثبت نام ADSL2+
  • در اختیار داشتن اطلاعات مالک خط شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی
  • داشتن اجاره نامه در صورت مستاجر بودن
  • چنانچه متقاضی ثبت نام متفاوت از مالک خط تلفن است، مدارک شخص متقاضی ثبت نام شامل کارت ملی
  • شماره تلفن همراه بنام شخص متقاضی 
  • تسویه آخرین قبض تلفن
مراحل انجام ثبت نام
  1. تکمیل فرم مربوطه و یا تماس با شماره تلفن ثابت 02634162000
  2. تماس کارشناسان ما با شما در کمتر از 24 ساعت کاری
  3. ارائه اطلاعات و مشاوره های لازم به شما توسط کارشناسان مجرب ما و توافق بر سر انتخاب مناسبترین شرکت و سرویس با توجه به نیازهای شما
  4. ثبت نام، تکمیل مدارک و پیگیری کلیه مراحل ثبت نام در شرکت مورد نظر توسط کارشناسان ما به نیابت از شما
  5. انجام هماهنگی های لازم برای نصب سرویس و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده از سوی شرکت انتخابی شما توسط کارشناسان ما برای اطمینان از دریافت بالاترین سطح خدمات

سوالات متداول

شما در این بخش در حال ثبت نام اینترنت پرسرعت ADSL میباشد که اساس کار آن بر اساس استفاده از خط تلفن ثابت است لذا چنانچه دسترسی به خط تلفن ثابت ندارید پیشنهاد میگردد از طریق فرم (درخواست مشاوره و ثبت نام) یا تلفن 02634162000 با ما در تماس باشید تا اینترنت مورد نیاز خودتان را پیشنهاد دهیم.

بعد از تکمیل ثبت نام یا تماس با کارشناسان ما از طریق تلفن 02634162000، وضعیت خط شما در مخابرات ابتدا بررسی شده تا ضمن مشخص شدن نوع خطتتان چنانچه مشکلاتی در مالکیت یا احراز مالیکت آن وجود داشت، جهت رفع مشکل اقدام گردد.

برخی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت بر بستر سیم مسی و برخی دیگر بر بستر کافوی نوری و تعدادی هم در هر دو بستر ارائه خدمات دارند، شما میتوانید از طریق تکمیل فرم ثبت نام از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای اطلاع از شرکتهایی که در منطقه شما بر بستر فیبر نوری خدمات دارند، بهره مند گردید.

در صورتیکه خطتان PCM باشد کارشناسان ما ابتدا سعی در عوض کردن نوع خطتان از طریق مخابرات مینمایند و در صورت موفق نشدن روشهای جایگزین را به شما معرفی مینمایند.

کارشناسان ما در حین ارائه مشاوره رایگان به شما تمامی شرکتهای مناسب ارائه دهنده خدمات را در منطقه شما شناسایی و به معرفی ویژگی ها و مزایای آنها با توجه به نیاز شما خواهند پرداخت و نهایتا با تایید شما بهترین شرکت را برای ثبت نامتان انتخاب و معرفی نموده و تمام امور ثبت نام را خودشان برایتان انجام خواهند داد.

اگر شناخت کاملی از نیازهای خود دارید و یا در خصوص شرکتی که قرار است از آن خدمات دریافت دارید مطمئن هستید، نیازی به ثبت نام از طریق ما ندارید اما اگر بدنبال مرجعی برای مقایسه و انتخاب بهترین شرکت با توجه به نیاز خودتان هستید پیشنهاد میگردد تا با ثبت نام از طریق ما ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان فرآیند ثبت نام و پیگیری های خود را تسهیل نمایید.

خیر، کلیه فرآیندهای مشاوره و ثبت نام و تکمیل مدارک از ابتدا تا انتهای آن بصورت کاملا الکترونیکی و بدون نیاز به حضور و یا ارسال فیزیکی مدارک میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است