شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

جشنواره اینترنت پرسرعت آسیاتک

جشنواره اینترنت پرسرعت آسیاتک

جشنواره  اینترنت پرسرعت آسیاتک به همراه مشاوره رایگان و تخفیف ویژه هم اکنون از طریق البرز نت دفتر مرکزی آسیاتک در استان البرز برگزار میگردد. متقاضیان میتوانند درخواستهای خود را از طریق فرم ثبت نام زیر و یا تماس با شماره تلفن 02634162000 انجام داده و از مشاوره و خدمات رایگان ما نیز بهره مند گردند.

ثبت نام اینترنت پرسرعت
ثبت نام اینترنت پرسرعت

شما میتوانید با تکمیل فرم مربوطه و ارسال اطلاعات مورد نیاز، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی ثبت نام و پیگیری امور مربوطه را در هر شرکت و سرویسی که متناسب با شرایطتان باشد را به ما واگذار نمایید.

به محض تکمیل و ارسال فرم کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره و همچنین اخذ اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

مدارک مورد نیاز ثبت نام ADSL2+
  • در اختیار داشتن اطلاعات مالک خط شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی
  • داشتن اجاره نامه در صورت مستاجر بودن
  • چنانچه متقاضی ثبت نام متفاوت از مالک خط تلفن است، مدارک شخص متقاضی ثبت نام شامل کارت ملی
  • شماره تلفن همراه بنام شخص متقاضی 
  • تسویه آخرین قبض تلفن
مراحل انجام ثبت نام
  1. تکمیل فرم مربوطه و یا تماس با شماره تلفن ثابت 02634162000
  2. تماس کارشناسان ما با شما در کمتر از 24 ساعت کاری
  3. ارائه اطلاعات و مشاوره های لازم به شما توسط کارشناسان مجرب ما و توافق بر سر انتخاب مناسبترین شرکت و سرویس با توجه به نیازهای شما
  4. ثبت نام، تکمیل مدارک و پیگیری کلیه مراحل ثبت نام در شرکت مورد نظر توسط کارشناسان ما به نیابت از شما
  5. انجام هماهنگی های لازم برای نصب سرویس و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده از سوی شرکت انتخابی شما توسط کارشناسان ما برای اطمینان از دریافت بالاترین سطح خدمات

سوالات متداول

شما در این بخش در حال ثبت نام اینترنت پرسرعت ADSL آسیاتک میباشد که اساس کار آن بر اساس استفاده از خط تلفن ثابت است لذا چنانچه دسترسی به خط تلفن ثابت ندارید پیشنهاد میگردد از طریق فرم (درخواست مشاوره و ثبت نام) یا تلفن 02634162000 با ما در تماس باشید تا اینترنت مورد نیاز خودتان را پیشنهاد دهیم.

بعد از تکمیل ثبت نام یا تماس با کارشناسان ما از طریق تلفن 02634162000، وضعیت خط شما در مخابرات ابتدا بررسی شده تا ضمن مشخص شدن نوع خطتتان چنانچه مشکلاتی در مالکیت یا احراز مالیکت آن وجود داشت، جهت رفع مشکل اقدام گردد.

آسیاتک طی قرارداد مشترکی با مخابرات بعنوان اولین شرکت  ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در هر دو بستر سیم مسی و  یا کافوی  نوری قادر به اارئه خدمات میباشد لذا شما میتوانید از طریق تکمیل فرم ثبت نام یا تماس با شماره 02634162000 در هر جایی از کشور که هستید بصورت غیر حضوری ثبت نام و از مشاوره رایگان کارشناسان ما  بهره مند گردید.

در صورتیکه خطتان PCM باشد کارشناسان ما ابتدا سعی در عوض کردن نوع خطتان از طریق مخابرات مینمایند و در صورت موفق نشدن روشهای جایگزین را به شما معرفی مینمایند.

کارشناسان ما در حین ارائه مشاوره رایگان به شما تمامی نمایندگی های نزدیک و مناسب ارائه دهنده خدمات آسیاتک را به شما معرفی مینمایند هر چند که با توجه به اینکه خدمات پشتیبانی و امور مشترکین آسیاتک بصورت سراسری از طریق شماره 1544 و یا 02634162000 و همچنین وب سایت آن قابل دسترس بوده و نیازی به مراجعه حضوری نمیابشد.

اگر شناخت کاملی از نیازهای خود دارید و یا در خصوص شرکتی که قرار است از آن خدمات دریافت دارید مطمئن هستید، نیازی به ثبت نام از طریق ما ندارید اما اگر بدنبال مرجعی برای مقایسه و انتخاب بهترین شرکت با توجه به نیاز خودتان هستید پیشنهاد میگردد تا با ثبت نام از طریق ما ضمن بهره مندی از مشاوره رایگان فرآیند ثبت نام و پیگیری های خود را تسهیل نمایید.

خیر، کلیه فرآیندهای مشاوره و ثبت نام و تکمیل مدارک از ابتدا تا انتهای آن بصورت کاملا الکترونیکی و بدون نیاز به حضور و یا ارسال فیزیکی مدارک میباشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است