شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

درباره شرکت

شرکت البرز ابتکار مبین ازسال 1385 در زمینه خدمات فروش، پشتیبانی و نگهداری سامانه های کامپیوتری و زیر ساختهای ارتباطی و تجهیزات هوشمند فعال بوده و خدمات خود را در دو بخش خانگی و تجاری ارائه مینماید.

در بخش خدمات تجاری آماده ایم تا با انعقاد قرارداد پشتیبانی و نگهداری کلیه سامانه های  کامپیوتری و هوشمند با شرکتها و یا سازمانها ضمن کاهش هزینه های داخلی شما با بکارگیری نیروهای متخصص و ابزارهای روز، تمامی خدمات مورد نیاز را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

همچنین در بخش مشتریان خانگی با ارائه کلیه خدمات تعمیر و نگهداری و پیشتیبانی تجهیزات کامپیوتری و تلفن های همراه و سایر گجتهای هوشمند در محل، شما را از مراجعه حضوری با سایر مراکز بی نیاز خواهیم نمود.

خدمات ما شامل اجرا و پیاده سازی و پشتیبانی انواع شبکه ها، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ و رایانه رومیزی و موبایل و تبلت، اجرا و پشتیبانی سیستم های الکتریکی، امنیتی، هوشمند سازی و نظارتی بوده و آماده عقد قرارداد با کلیه شرکتها و سازمانها و همچنین ارائه خدمات حضوری به کاربران خانگی و شرکتی و کسب و کارهای کوچک میباشیم.

شرکت البرز ابتکار مبین
برخی از مشتریان ما
شرح خدمات ما
تعمیر نوت بوک و لپ تاپ
برای تعمیر لپ تاپ خود نیاز به متخصص دارید؟

ما در کمترین زمان ممکن عیب یابی و مشاوره های مورد نیاز شما را در محل انجام داده و در مواردی که امکان تعمیر در محل محیا باشد، کارشناس ما پس از اعلان هزینه های مربوطه لپ تاپ شما را در محل تعمیر نموده تا دیگر نگران اطلاعات شخصی خود و یا زمان بر بودن فرآیند تعمیر نباشید.

حتی اگر تعمیرات در محل امکانپذیر نباشد باز هم نگران نباشید چرا که کارشناسان ما بعد از انتقال لپ تاپ به شرکت و انجام تعمیرات آن، مجدد لپ تاپ را مانند روز اول در محل تحویلتان میدهند تا پس از انجام تستهای لازم و صحت از سلامت و تعمیر آن، از خدمات در محل ما لذت ببرید.

نگهداری و پشتیبان لپ تاپهای خود را در شرکت و خانه به ما بسپارید، در کوتاهترین زمان مشکلتان را برطرف خواهیم نمود.

تعمیر نوت بوک و تعمیر لپ تاپ کرج
جهت اعلام خرابی کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر موبایل
موبایل یا تلفن همراتان نیاز به تعمیر دارد؟

دیگر نیاز نیست برای تعمیر موبایل یا تلفن همراه خود به جاهای مختلف سر بزنید! کافیست تا با ما در تماس باشید تا متخصصان ما در کوتاهترین زمان ممکن به آدرس شما مراجعه نموده و بررسی های لازم را انجام دهند.

کلیه تعمیراتی که امکان انجام آن در محل وجود داشته باشد پس از ارائه توضیحات لازم در همان جا اقدام و در غیر اینصورت توسط همان کارشناس موبایلتان جهت تعمیرات تخصصی به شرکت منتقل شده و پس از انجام تعمیرات لازم مچدد برایتان به آدرستان ارسال خواهد شد.

با دریافت خدمات تخصصی تعمیرات تلفن همراه در محل دیگر نگران وقت و زمان و هزینه های تعمیرات نباشید و مناسبترین خدمات را در کوتاهترین زمان با بهترین قیمت و کیفیت در آدرس مد نظرتان دریافت نمایید.

تعمیر موبایل کرج
جهت اعلام خرابی موبایل کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر رایانه شخصی یا رومیزی
رایانه شخصی تان خرابی سخت افزاری یا نرم افزاری دارد؟

در مقایسه با لپ تاپ ها که بدلیل قابل حمل بودن و احتمال آسیب در جابجایی ها عمدتا دچار مشکلات سخت افزاری میشوند، رایانه های شخصی بیشتر با مشکلات نرم افزاری مواجه میگردند و جز در مواردی نادر که آن هم غالبا بدیل اختلالات برق میباشد، بیشتر خرابیها در رایانه های شخصی از نوع نرم افزاری میباشند.

از آنجایی که حمل و نقل رایانه های میزی به مراتب دشوارتر از لپ تاپ ها میباشد و احتمال آسیب در جابجایی نیز بسیار است، ما آماده ایم تا کلیه خدمات نرم افزاری یا سخت افزاری مورد نیاز رایانه شخصیتان را در محل با بهترین کیفیت و پایینترین نرخ ممکن ارائه دهیم.

دیگر نگران مشکلات رایانه رومیزی خود نباشید تمامی خدمات سخت افزاری یا نرم افزاری مورد نیازتان را در محل ارائه میدهیم.

تعمیر رایانه و کامپیوتر کرج
جهت اعلام خرابی کامپیوتر کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر تبلت
تبلت تان مشکل پیدا کرده است؟

تبلت ها را امروزه میتوان با توجه به ابعاد و ظرفیت و امکاناتی که دارند، دستگاهی با امکانات مابین لپ تاپ ها و موبایلها در نظر گرفت. به اندازه لپ تاپ ها ساده در کار کردن و قدرمند در پردازش و به همان نسبت مانند تلفن های همراه مفید در استفاده و راحت در حمل و نقل.

بالطبع داشتن همه این امکانات در صورت خراب شدن نیز پیچیدگی های بیشتری برای تعمیرات داشته و شما نیازمند استفاده از خدمات متخصصی ان حوزه میباشید.

تنها یک تماس شما کافییست تا متخصصین ما در کوتاهترین زمان ممکن به محل شما اعزام شده و ضمن ارزیابی و برآورد خسارات درخواست نیازمند تعمیر، مشکل شما را در محل حل و یا پس از برطرف نمودن مشکل در محل تحویلتان دهند.

تعمیر تبلت کرج
جهت اعلام خرابی تبلت کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر مانیتور و تلویزیون های LED یا LCD
 مانیتور یا تلویزیون LCD و LED شما مشکل دارد؟

اگر تلویزیون یا مانیتور شما از نوع LCD یا LED میباشد و اخیرا با آن دچار مشکل شده اید، دیگر نگران نباشید!

کافیست با ما تماس بگیرید تا در زمان کوتاه کارشناسان و متخصصین ما به آدرس شما مراجعه نموده و به بررسی مشکل پیش آمده بپردازند. در صورت نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات تخصصیتر، پس از برآورده هزینه های مربوطه و هماهنگی با شما، دستگاه توسط کارشناس به مرکز تعمیرات منتقل شده تا پس از اتمام تعمیرات و انجام تستهای مربوطه مجدد به آدرس شما ارسال شده و جهت تست و بررسی در اختیارتان قرار گیرد.

دیگر نگران جابجا نمودن و به دنبال پیدا کردن مرکزی مطمئن برای دستگاه خود نباشید، ما کار را برای شما بسیار ساده تر از آنچه که فکرش را بکنید نموده ایم.

تعمیر مانیتور و lcd
جهت اعلام خرابی خود کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

خانه هوشمند

به دنبال هوشمند سازی ساختمان خود هستید؟

تیم فنی ما در البرز ابتکار مبین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه هوشمند سازی ساختمانها، مدارس و اماکن آماده است تا ضمن ارائه مشاوره ها و طرحهای مورد نیازتان، پروژه هوشمند سازی ساختمان یا منزل و شرکتتان را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد.

آیا برای ساختمان هوشمند خود دنبال نگهدار و پشتیبان هستید؟

در صورت نیاز به طرح توسعه، تغییرات و همچنین پشتیبانی و نگهداری از ساختمانهای هوشمند خود کافیست تا با ما تماس بگیرید تا پس از ارائه راهنمایی ها و مشاوره های لازم بصورت رایگان با ما قرارداد بسته و خاطرتان دیگر از نگهداری و پشتیبانی تجهیزات هوشمند منزل، ساختمان و یا شرکتتان جمع باشد.

ارائه کلیه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی ساختمان های هوشمند و اینترنت اشیا.

هوشمند سازی ساختمان کرج
جهت درخواست خدمات کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

طراحی و اجرا تاسیسات برقی
نیازمند تیم برقکار برای اجرا یا ترمیم تاسیسات هستید؟

تیم فنی ما در البرز ابتکار مبین با بهره مندی از سالها تجربه و تیم فنی متخصص در حوزه برقکاری و تاسیسات برقی آماده ارائه کلیه خدمات زیر میباشد:

 • مشاوره، طراحی و محاسبات اجرا
 • ترمیم و اصلاح مشکلات برق ساختمان
 • اجرا و نظارت بر اجرای تاسیسات الکتریکی
 • طراحی، محاسبات و اجرای تاسیسات صنعتی
 • تعمیرات و نگهداری واحدهای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

چه نیاز به رفع ایرادات جزئی داشته باشید و یا نیازمند تیم اجرایی قوی برای پروژه های ساختمانی و صنعتی خود باشید، ما در کنارتان هستیم.

برقکاری ساختمان کرج
جهت درخواست خدمات کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی

به دنبال نصب دوربین اماکن یا سیستم های امنیتی هستید؟

تیم فنی ما در البرز ابتکار مبین با داشتن بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی، پیاده سازی و اجرای پروژه های امنیتی و دوربین های مدار بسته اماکن، آماده است تا با ارائه مشاوره رایگان و طراحی قبل از اجرا شما را در اجرای پروژه های نصب دوربین مدار بسته، سیستم های امنیتی و اعلان حریق یاری برساند.

آبا سیستم های امنیتی و نظارتی شما مشکل دارد؟

در صورتیکه سیستمهای امنیتی و نظارتی شما دچار مشکل شده است یا بدنبال توسعه و بهینه سازی و انجام تغییرات در آنها هستید، کافیست با ما تماس بگیری تا از خدمات مشاوره حضوری ما بهره مند گردید.

پشتیبانی و نظارت سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته خود را در منزل، ساختمان، شرکت و محل کار و در هرجا که هستید و یا نیاز دارید به ما بسپارید.

دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی
جهت درخواست خدمات کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات

نگران اطلاعات از دست رفته خود بدلیل خرابی هاردتان هستید؟

ارزش اطلاعات ذخیره شده بر روی سیستمهای هوشمندمان در خیلی از موارد حتی از بهای خود سیستم نیز بیشتر است و همه ما برایمان بسیار پیش آمده است که بدلیل آسیب و خرابی هارد سیستم، لپ تاپ، موبایل یا تبلتمان اطلاعات با ارزشی را از دست داده ایم.

اما دیگر نگران از دست دادن اطلاعاتتان بر روی هارد آسیب دیده خود نباشید، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به محل مراجعه و نسبت به بازیابی اطلاعات با ارزشتان اقدام نمایند.

حتی اگر برای هاردتان آسیب سخت افزاری بوجود آمده باشد کارشناسان ما میتوانند با انتقال هارد درایو شما به شرکت البرز ابتکار مبین نسبت به بازیابی اطلاعاتتان اقدام نمایند.

تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات
جهت درخواست خدمات کلیک نمایید.

بعد از تکمیل فرم مربوطه کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

حدود تعداد
مشتری خانگی
مشتری
سازمانی و شرکتی
سال
تجربه
تعداد
کارشناسان
اطلاعات تماس
تلفن ما

026-34162000

ایمیل ما

info@alborzmobin.net

آدرس ما

البرز - کرج خیابان درختی برج اداری و تجاری مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

تماس با ما شرکت البرز ابتکار مبین

  جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل فرمایید

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است