شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

دفتر مرکزی آسیاتک کرج
البرز ابتکار مبین دفتر مرکزی آسیاتک کرج ارائه دهنده تمامی سرویس ها و خدمات آسیاتک
تماس با ما
اینترنت TD-LTE آسیاتک
با امکان تست سرعت و کیفیت قبل از خرید
ثبت نام کنید
Previous
Next
آسیاتک کرج

آسیاتک کرج ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL2+، سرویس های TD-LTE و FD-LTE، سرویس های وایرلس بصورت پهنای باند اشتراکی یا اختصاصی، خطوط تلفن ثابت اینترنتی و خدمات هاستینگ و ابری و سایر خدمات آسیاتک در کرج و استان البرز است.البرز ابتکار مبین دفتر آسیاتک کرج کلیه خدمات خود را در سریعترین زمان و با بیشترین تخفیف ارائه داده و علاوه بر ارائه خدمات، پشتیبانی آسیاتک را در سطح استان داراست.

اینترنت پرسرعت
ADSL2+
اینترنت نسل 4 ثابت
TD-LTE
اینترنت و پهنای باند
اختصاصی
اینترنت بی سیم
اشتراکی
اینترنت عمومی اماکن
Public Wi-fi
میزبانی دیتاسنتر
Coloction
دفتر مرکزی آسیاتک کرج

دفتر مرکزی آسیاتک کرج (شرکت البرز ابتکار مبین) علاوه بر ارائه کلیه خدمات و سرویس های شرکت انتقال داده های آسیاتک، خدمات ویژه ای برای متقاضیان خود در استان البرز شامل خدمات تکمیلی، تخفیف های اختصاصی و همچنین تسهیل در دسترسی سرویس ها و خدمات متمایز و ویژه ای مهیا نموده است.

جشنواره آسیاتک کرج

جشنواره آسیاتک کرج شامل تخفیفات و خدمات ویژه متقاضیان استان البرز علاوه بر تخفیفات جشنواره ای خود آسیاتک میباشد. این تخفیفات و خدمات صرفا توسط شرکت البرز ابتکار مبین ارائه شده و شامل کدهای تخفیف ویژه، خدمات نصب و راه اندازی رایگان، خدمات تست سرعت در خصوص برخی سرویس ها و…میباشد.

پشتیبانی آسیاتک کرج

پشتیبانی آسیاتک کرج شرکت البرز ابتکار مبین بوده و امور نصب و پشتیبانی تمامی متقاضیانی که از طریق دفتر مرکزی و یا سایر نمایندگی ها ثبت نام نموده اند در نهایت جهت انجام به این شرکت ارجاع میگردد.بدیهیست که سرعت انجام عملیات راه اندازی و پشتیبانی مشترکینی که از طریق ما ثبت نام میکنند کوتاهتر است.

نمایندگی آسیاتک کرج

نمایندگی آسیاتک کرج و دفتر مرکزی استان البرز، شرکت البرز ابتکار مبین میباشد.البرزنت (البرز ابتکار مبین) علاوه بر ارائه سرویس ها و خدمات آسیاتک در سطح استان البرز، بعنوان یکی از عوامل برگزیده شرکت انتقال داده های آسیاتک امکان اعطای عاملیت و نمایندگی فروش آسیاتک را در سراسر کشور داراست.

محمد علی محمدی، عماد ایرانمنششرکت البرز ابتکار مبین در سال 1385 به منظور ارائه خدمات نوین در حوزه ی فناوری اطلاعات ، طراحی و پیاده سازی و مشارکت در اجرا یا پشتیبانی پروژه های مرتبط با شبکه های رایانه ای ، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در زمینه رایانه، تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند، تولید و پشتیبانی سامانه های نرم افزاری و ارائه جامع سرویس های اینترنت پر سرعت تاسیس گردید و تحت نام تجاری البرزنت مشغول به فعالیت گردید.

البرزنت (البرز ابتکار مبین) از سال 1391 به عنوان دفتر مرکزی پشتیبانی استان البرز شرکت انتقال داده های آسیاتک و عامل فروش کشوری آن فعالیت داشته و طی سالهای متوالی موفق به کسب جوایز کیفیت آسیاتک و رتبه های برتر کشوری این شرکت گردیده و بزرگترین شبکه فروش سراسری اینترنت در سطح کشور را داراست.

کسب عناوینی چون بهترین پشتیبان فنی، بهترین عامل فروش، بهترین و بزرگترین مرکز تماس استان، دارنده بیشترین تعداد مشتری خدمات اینترنت خانگی در سطح استان، رتبه برتر اشتغالزایی استان و… در خلل سالهای اخیر تنها بخشی از افتخارات و توانمندی های ماست.

در حال حاضر خدمات ما شامل ارائه انواع راهکارهای دسترسی به اینترنت، تامین تجهیزات ، طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی شبکه ، ارائه خدمات جامع سخت افزاری و نرم افزاری در بخش های رایانه ها و تلفن های همراه، تهیه و پشتیبانی نرم افزار و همچنین مشاوره در حوزه ی فناوری اطلاعات می باشند.

مشتریان ما را شرکتهای عرضه کننده اینترنت، سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی بهرمند از خدمات ما، هایپرها و فروشگاه های زنجیره ای و همچنین بخش زیادی را کاربران خانگی متشکل میشوند که که کوشیده ایم با تمرکز بر کنترل پروژه و مدیریت ریسک های مرتبط، رضایت  مشتریان و کارفرمایان خود را جلب نماییم.

آسیاتک کرج
البرز نت (البرز ابتکار مبین)

البرز ابتکار مبین دفتر مرکزی و پشتیبانی شرکت انتقال داده های آسیاتک در کرج، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 17:30 و پنجشبه از ساعت 9 الی 13:30 پاسخگوی مراجعات حضوری شما میباشد.همچنین همه روزه و در هر ساعتی میتوانید از طریق تلفن، ایمیل و یا فرم های ارتباطی موجود در هر بخش با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند. 

آدرس ما: البرز – کرج خیابان درختی برج اداری و تجاری مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

تلفن ما: 02634162000

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است