شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثایت (FCP)

معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت

مجوز FCP

شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتشرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت یا  (Fixed Communications Provider) شرکتهای هستند که مجاز به ارایه سرویس‌های اینترنتی و ارتباطی ثابت بوده و مجوز آنها توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) صادر می‌شود. این نوع شرکت‌ها مجازند در سطح کشوری سرویس‌های اینترنتی روی بسترهای فیبر نوری، ADSL، بی‌سیم (Wireless)و یا تی دی-ال تی ای را به کاربران خانگی و اداری ارایه کنند.

بر این اساس دارندگان پروانه FCP می‌توانند بدون محدودیت تکنولوژی و با رعایت انحصار شبکه زیرساخت و شبکه‌های ماهواره‌ای، هرگونه سرویس مرتبط با اینترنت را در کشور ارائه کنند؛ همچنین پس از اتمام دوره انحصار اپراتور فیبرخانگی که پیش از این نیمه اول سال ۹۵ به پایان می‌رسید که به گفته وزیر ارتباطات در روز رونمایی از این مجوزها، زمان انحصار ایرانیان‌نت (اپراتور فیبرخانگی) تا سال ۹۹ تمدید شد، از آن پس شرکت‌های دارنده پروانه FCP مجاز خواهند بود شبکه فیبرنوری نیز ایجاد کرده و سرویس‌های مرتبط با این حوزه را ارایه دهند.

در تعریف پروانه FCP که مخفف Fixed Communications Provider است، آمده: ارایه هرگونه خدمت ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه موضوع پروانه مستقل از فناوری از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن؛ توزیع و فروش پهنای باند اینترنت و انتقال و شبکه‌های اختصاصی، ارایه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور.

توجه

  • در این بخش صرفا لیست شرکت های اصلی و دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات آورده شده است.
  • اطلاعات هر شرکت شامل وب سایت اصلی شرکت (دکمه سبز)، صفحه امور مشترکین و همچنین نقد و بررسی شرکت و سرویس ها و خدمات آن (دکمه آبی با عنوان “اطلاعات بیشتر”) میباشد.
  • ترتیب لیست و اسامی شرکتها کاملا تصادفی و بر اساس المان های بصری طراحی سایت بوده و ارتباطی به رتبه بندی آنها ندارد.
  • در انتهای بخش “اطلاعات بیشتر” مربوط به هر کدام از شرکتها شما میتوانید بر اساس تجربه شخصی و یا برداشت آزاد خود از شرکتهای یاد شده به هر یک امتیاز دهی نمایید.

نیاز به اینترنت دارید؟

مشاوره رایگان و معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت

کارشناسان ما در البرز نت (البرز ابتکار مبین) آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت متناسب با نیاز و محل استفاده شما  میباشند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است