شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

شرکت های ارائه دهنده اینترنت ثایت (FCP)

معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت

مجوز FCP

شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتشرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت یا  (Fixed Communications Provider) شرکتهای هستند که مجاز به ارایه سرویس‌های اینترنتی و ارتباطی ثابت بوده و مجوز آنها توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) صادر می‌شود. این نوع شرکت‌ها مجازند در سطح کشوری سرویس‌های اینترنتی روی بسترهای فیبر نوری، ADSL، بی‌سیم (Wireless)و یا تی دی-ال تی ای را به کاربران خانگی و اداری ارایه کنند.

بر این اساس دارندگان پروانه FCP می‌توانند بدون محدودیت تکنولوژی و با رعایت انحصار شبکه زیرساخت و شبکه‌های ماهواره‌ای، هرگونه سرویس مرتبط با اینترنت را در کشور ارائه کنند؛ همچنین پس از اتمام دوره انحصار اپراتور فیبرخانگی که پیش از این نیمه اول سال ۹۵ به پایان می‌رسید که به گفته وزیر ارتباطات در روز رونمایی از این مجوزها، زمان انحصار ایرانیان‌نت (اپراتور فیبرخانگی) تا سال ۹۹ تمدید شد، از آن پس شرکت‌های دارنده پروانه FCP مجاز خواهند بود شبکه فیبرنوری نیز ایجاد کرده و سرویس‌های مرتبط با این حوزه را ارایه دهند.

در تعریف پروانه FCP که مخفف Fixed Communications Provider است، آمده: ارایه هرگونه خدمت ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه موضوع پروانه مستقل از فناوری از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن؛ توزیع و فروش پهنای باند اینترنت و انتقال و شبکه‌های اختصاصی، ارایه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور.

توجه

  • در این بخش صرفا لیست شرکت های اصلی و دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات آورده شده است.
  • اطلاعات هر شرکت شامل وب سایت اصلی شرکت (دکمه سبز)، صفحه امور مشترکین و همچنین نقد و بررسی شرکت و سرویس ها و خدمات آن (دکمه آبی با عنوان “اطلاعات بیشتر”) میباشد.
  • ترتیب لیست و اسامی شرکتها کاملا تصادفی و بر اساس المان های بصری طراحی سایت بوده و ارتباطی به رتبه بندی آنها ندارد.
  • در انتهای بخش “اطلاعات بیشتر” مربوط به هر کدام از شرکتها شما میتوانید بر اساس تجربه شخصی و یا برداشت آزاد خود از شرکتهای یاد شده به هر یک امتیاز دهی نمایید.
بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت کدام است؟

در کشور ما نیز به موازات رشد و همه گیری و نفوذ اینترنت و نیاز بیش از پیش جهانی به این شبکه، اپراتورها و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت مختلفی با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح اقدام به ارائه خدمات اتصال به این شبکه جهانی را نموده اند.اما انتخاب بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت از بین تمام شرکت های ارائه دهنده اینترنت برای کاربران، چالشی است که نیازمند بررسی و تحقیق فراوانی دارد و آنچه که موضوع این انتخاب را پیچیده تر مینماید تفاوت کیفیت و یا نوع خدمات بسته به محل مورد درخواست خدمات کاربران است و نهایتا هیچ پاسخ قاطع در جواب سوال بهترین ارائه دهنده اینترنت کدام است؟ وجود ندارد.

بهترین ارائه دهنده اینترنت کدام است و کدام یک از شرکت های اینترنتی ایران بهتر است؟

اینکه کدام یک از شرکت های ارائه دهنده اینترنت بهتر است، یک سوال کلیست. اینکه کدام یک از آنها را باید انتخاب کنیم نیازمند پاسخ به این سوالات است که اول این انتخاب به چه چیزهایی بستگی دارد؟ سرعت مهمتر است یا قیمت؟ چه روش هایی برای اتصال و دسترسی وجود دارد و کدام مناسبتر است و خیلی چیزهای دیگر که متقاضیان در ابتدا باید از خود بپرسند

رسالت ما در البرز ابتکار مبین چیست؟

ما در البرز نت برآنیم تا با معرفی اپراتورهای مجاز و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت، جستجو و مقایسه تعرفه ها، خدمات و امکانات آنان، معرفی انواع سرویسهای اینترنتی و اطلاعات آنها و همچنین معرفی لیست قیمت تمام شرکت های اینترنتی به شما در انتخاب بهترین گزینه مناسب شما کمک نماییم.

پس اگر قصد خرید اینترنت دارید و نمی دانید باید کدام را انتخاب کنید و از کجا خریداری کنید بهتر است با ما همراه شده تا پاسخ تمام سوالات خود را بیابید. توجه داشته باشید که شرکت‌های مختلف از خیلی جهات خدمات مختلفی را ارائه می کنند که هرکدام می تواند نسبت به دیگری برتری داشته باشد. پس دانستن شرایط تعرفه های آنها در هنگام خرید مهم است.

نیاز به اینترنت دارید؟

مشاوره رایگان و معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت

کارشناسان ما در البرز نت (البرز ابتکار مبین) آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت متناسب با نیاز و محل استفاده شما  میباشند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است