Select Page

 طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و بهینه سازی

تیم بزرگ و حرفه ای طراحی سایت البرزمبین از سال ۱۳۸۷ در زمینه طراحی سایت شروع به کار داشته است که با گذشت زمان با بدست آوردن تجربه و بکار گیری اخرین متدهای برنامه نویسی و ابزار های طراحی وب سایت باتوجه به نوع کسب و کار مشتریان خود و نیاز اصلیشان از وب سایت، سعی بر این دارد طراحی ایی به روز، کارآمد و با امنیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند.تمامی قالب ها به صورت واکشنگرا یا ریسپانسیو میباشند.در تمامی مراحل طراحی سایت اصول بهینه سازی رعایت میگردد که این مسئله باعث افزایش رتبه آن در موتور های جستوجو میگردد که یکی از موضوع های اصلی و مهم در تجارت الکترونیک میباشد.

مراحل طراحی سایت

برنامه ریزی و بررسی نیاز مشتری

در مرحله اول جهت ساخت و تکمیل پروژه  نیازمند این میباشد که کارفرما نیاز و استفاده خود را از وب سایت به همراه جزئیات مطرح کند تا با توجه به اهداف مورد نظر،بتوان به بهترین شکل ممکن سایت طراحی و برنامه ریزی گردد.

%

برنامه ریزی

%

طراحی اولیه

طراحیه اولیه تمام صفحات

در این مرحله تمام صفحات مورد نیاز وب سایت طراحی و تکمیل میگردد.و نمایی کلی از دید کاربر به مشتری نشان داده میشود،تمام جزئیات بررسی شده و اگر نکاتی قابل ویرایش  ثبت و در طراحی اصلی اصلاح میگردد.

طراحی نهایی و کد نویسی

در مرحله سوم پس از تایید طرح اولیه، تیم طراحی بهمراه  برنامه نویسان شرکت البرز مبین مراحل نهایی و تکمیلی را به طور  کاملا حرفه ای تولید انجام میدهند.در طی این مراحل تمام نکات لازمه برای طراحی،رنگ بندی و حتی نکات بهینه سازی یا سئو مورد استفاده قرار میگرد.

%

طراحی و کدنویسی

%

بار گذاری اطلاعات

تولید و بار گذاری محتوا

در مرحله بارگذاری محتوا با توجه به موضوع سایت و مواردی که لازم است در سایت ثبت گردد مانند صفحات درباره ما ،تماس با ما،طرح های گرافیکی سایت صورت میگرد.تا ظاهر کلی وب سایت برای مشتری واضح و قابل فهم تر باشد.

تست و آموزش پنل کاربری

اخرین مرحله تست نهایی وب سایت و اموزش کامل پنل مدیریت به مشتریان میباشد.در این مرحله تمامی موارد استفاده شده در سایت مورد بررسی قرار میگرد و پس از تاییده ی کارفرما آموزش کار با پنل مدیریت به صورت حضوری به همراه تمامی نکات بازگو میگردد و یک نسخه فایل pdf  برای مشتری تهیه میگردد تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

%

تست و تحویل سایت

مقالات و اخبار فن آوری اطلاعات

انوع دوربین مدار بسته

Menuصفحه اصلیایمیل سازمانیخرید شارژارتباط با مامقالاتCLOSE انواع دوربین مدار بسته یکی از مهمترین تجهیزات امنیتی حال حاضر دنیا دوربین مدار بسته می باشد .به حفظ امنیت باعث شده که نه تنها دولت ها و شرکت های بزرگ ، بلکه مردم عادی نیز این روزها به استفاده از این تجهیزات...

read more

دوربین مدار بسته

Menuصفحه اصلیایمیل سازمانیخرید شارژارتباط با مامقالاتCLOSE دوربین مدار بسته در این مقاله سعی داریم یک نگاه کلی به دوربین مدار بسته بیاندازیم و بدانیم که چرا جهت نصب و راه اندازی سیستم های نظارتی و امنیتی البرز مبین یکی از مناسب ترین گزینه ها در این زمینه میباشد....

read more

اقدام غافلگیر کننده مایکروسافت Honolulu

Menuصفحه اصلیایمیل سازمانیخرید شارژارتباط با مامقالاتCLOSE مایکروسافت در اقدامی غافلگیر کننده پروژه Honolulu خود که یک راهکار جدید جهت مدیریت ویندوز و ویندوز سرور است را با نام جدید Windows Admin Center عرضه کرد. Project Honolulu یک مجموعه ابزار گرافیکی مدیریت ویندوز...

read more
logo-samandehi

:جهت ارتباط با ما میتوانید با ایمیل
webmaster@alborzmobin.net
:یا با شماره تلفن
۰۲۶۳۴۱۶۲۰۰۰
.تماس داشته باشید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای البرز ابتکار مبین محفوظ است