شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

های وب

های وبهای وب یا شرکت داده‌گسترعصرنوین از سال ۱۳۸۲ به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات انتقال داده (PAP) آغاز بـه کار نموده است. در سال ۱۳۸۸ مالکیت این شرکت به بخش خصوصی واگذار شد و در سال ۱۳۹۱ نام تجاری «های‌وب» را در بازار مخابرات و ارتباطات کشور معرفی نمود. در طی دوره فعالیت جدید، این شرکت توانست به‌سرعت در بازار رقـابتی خدمات دستـرسی به دیتـا و اینترنت رشد نماید، به‌نحوی‌که با ارائه سرویس در بیش از ۵۴۳ شهر در سال ۱۳۹۵ توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر انتخاب گردد.

اینترنت پر سرعت های‌وب

اینترنت پرسرعت های وب«های‌وب» در مسیر توسعه خویش همواره تلاش نموده است تا با ارائه سرویس‌های جامع مخابراتی رضایت مشتریان خویش را جلب نماید، ازجمله این فعالیت‌ها اخذ پروانه رادیو ترانک عمومی کشور در سال ۱۳۹۳ بوده است که امکان ارائه سرویس‌های متنوع سازمانی را فراهم می‌آورد. در ادامه این سیاست «های‌وب» در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

همچنین این شرکت با پشتوانه توان فنی، بیش از ۱.۵۰۰ نیروی انسانی حرفه‌ای و ۳۱ دفتر استانی در تمامی استان‌های کشور، توانست بزرگ‌ترین قرارداد شبکه ارتباطی کشور برای ارائه اینترنت پرسرعت به بیش از بیست‌وپنج هزار روستا در سرتاسر کشور را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت ۱۰ سال به‌صورت انحصاری اخذ کند .

آغاز همکاری ودافون و های‌وب در ایران

خدمات های وبدر تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۵خ خبر آغاز همکاری ودافون و های‌وب در ایران به صورت رسمی اعلام شد، این خبر هم‌زمان در وبسایت های‌وب، ودافون و خبرگزاری‌هایی مانند رویترز، بلومبرگ، FINANCIAL-TIMES, یورونیوز منتشر شد، همچنین خبرگزاری‌های مهر، تابناک، ایستنا و رجانیوز قرارگرفت. به نقل از روابط عمومی های‌وب، این مشارکت دربردارنده بهره‌گیری های‌وب از توان فنی و تخصصی ودافون به‌صورت انحصاری در بازار ایران است و های‌وب می‌تواند محصولات و خدمات ودافون را در بازار ایران عرضه نماید و به مشتریان بین‌المللی این شرکت در صورت ورود به ایران خدمات ارائه نماید. ارائه پلتفرم اینترنت اشیاء ودافون که در ۴۸ کشور دنیا در حال بهره‌برداری است ازجمله بخش‌های دیگر این مشارکت محسوب می‌شود.

توافق خرید سهام ۱۰۰ درصدی شرکت پارس آنلاین

اینترنت های وبشرکت‌های وب در ۸ آبان ۱۳۹۶ طی توافق با شرکت پارس آنلاین توانست جهت خریداری تمامی سهام این شرکت تفاهم‌نامه‌ای امضا کند. قرار بر این بود تا پایان سال ۹۶ کلیه سهام و تجهیزات شرکت پارس آنلاین به‌طور کامل به شرکت‌ های‌وب منتقل شود که پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ سامانه کدال و همچنین بند ۴ نامه شماره ۹۸/۴۵۲۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ این شرکت، انتقال سهام شرکت پارسان لین به صورت قطعی انجام پذیرفته و از این بابت مخاطره ای برای این شرکت وجود ندارد.

اینترنت های وب 4G در روستاها

طرح خدمات عمومی اجباری روستایی باهدف ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت در روستاهای سراسر کشور به کارفرمایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعریف‌شده‌است. «کنسرسیوم های‌وب – آواسل» در این پروژه ملی بیش از ۲۵۰۰۰ روستا را تحت پوشش اینترنت پرسرعت بر بستر فناوری 4G قرار خواهد داد. طی قراردادی فی‌مابین این شرکت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، انحصار ارائه اینترنت روستایی به ۲۵۰۰۰ روستا به مدت ۱۰ سال در اختیار شرکت های‌وب قرار دارد. این امتیاز از طریق یک مناقصه در اسفندماه ۹۳ به های‌وب واگذار شده‌است.

خدمات های وب

مهم‌ترین خدمات «های‌وب» عبارتند از:

 • ارائه خدمات گسترده دسترسی به اینترنت پرسرعت (ADSL2+)
 • ارائه خدمات اینترنت بی‌سیم (Wireless)
 • ارائه خدمات پهنای باند اینترنت و اینترانت
 • ارائه شبکه اختصاصی مجازی شهری، بین شهری و بین استانی
 • ارائه خدمات مکالمه تلفنی بین‌المللی
 • ارائه خدمات اینترنت وایمکس (ویژه استان گلستان)
 • ارائه خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی
های‌وب و پروانه‌های دریافتی

های‌وب با استفاده از پروانه‌های متنوع خود قادر به ارائه سرویس‌های متنوع ارتباطی در تمامی کشور است.از جمله این پروانه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) شرکت داده گسترعصرنوین (های‌وب) به شماره ۱۱-۹۴-۱۰۰
 • پروانه ایجاد شبکه و ارائه خدمات رادیو ترانک عمومی شرکت داده گسترعصرنوین (های‌وب)
 • پروانه انتقال داده مبتنی فناوری بیسیم ثابت شرکت داده گسترعصرنوین (های‌وب)
 • پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) نوع اول شرکت داده گسترعصرنوین (های‌وب)
 • ارائه خدمات عمومی انتقال داده ها از طریق ارتباطات ماهواره ای (SAP)
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است