شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

پشتیبانی

پشتیبانی مبین نت

پشتیبانی شرکت البرز ابتکار مبین به منظور ارائه کلیه خدمات فنی سخت افزاری و نرم افزاری در تمامی قسمتهای شبکه های کامپیوتری و یا مخابراتی ایجاد گردیده و توانسته با بهره گیری از کارشناسان فنی و توانمند خود، خدمات فنی و پشتیبانی خود را مطابق با استانداردها و تکنولژی های روز دنیا در تمامی زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری با بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد.

ما سعی نموده ایم تا با ایجاد ابزارهای گسترده ارتباطی و راه اندازی بخش های مختلف در پشتیبانی، نیاز مشتریان خود را در کوتاهترین زمان شناسایی و پاسخ مناسب دهیم.بطور خلاصه خدمات ارائه شده در این بخش را میتوان در دسته های زیر طبقه بندی نمود:

  • طراحی، ایجاد و پیاده سازی شبکه های ارتباطی در سطوح LAN, MAN و WAN
  • طراحی، پیاده سازی و نگهداری کلیه تاسیسات حفاظتی و امنیتی ساختمانی تجاری، اداری و خانگی
  • ایجاد، طراحی و پیاده سازی کلیه سیستمهای اتوماسیون و هوشمند سازی منازل، مدارس، موسسات و تمامی ابنیه
  • پشتیبانی و نگهداری کلیه زیرساختهای شبکه ای و کامپیوتری در تمامی سطوح
  • مانیتورینگ ، نظارت و خدماتی پشتیبانی 24*7 بر کلیه خدمات و پروژه های اجرایی
  • تعمیرات نرم افزاری و یا سخت افزاری تمامی سیستم های هوشمند همراه و یا ثابت و همچنین تجهیزات مرتبط
  • ارائه کلیه خدمات پشتیانی مرتبط به صورت حضوری و یا غیر حضوری

آیا در سازمان، محل کار و یا زندگی خود یک شبکه کامپیوتری و یا هوشمند دارید؟

پشتیبانی

ما آماده ایم تا با بهره گیری از پتانسیل فنی مجموعه خود، تمامی خدمات مورد نیاز شما را در تمامی امور مرتبط با سیستم های هوشمند، کامپیوتری و یا شبکه ها را از خرد تا کلان آن برایتان یکجا مهیا نماییم.

با بهرمندی از خدمات ما دیگر لازم نیست نگران خرابی و یا از کار افتادن سیستمهای هوشمند خود در هر کجا باشید، تیم ما در کمترین زمان ممکن کلیه خدمات مورد نیازتان را در هر محل  و هر زمان به شما ارائه داده تا با خاطری آسوده به امور خود بپردازید.

ما طیف کاملی از خدمات پشتیبانی را اعم از ارائه خدمات غیر حضوری برخط (دسترسی به خطوط مستقیم مرتبط با کارشناسان فنی بصورت تلفنی و یا از طریق بخش پشتیبانی وب سایت) و یا خدمات حضوری نیازمند اعزام کارشناسان در محل را در هر لحظه از شبانه روز به شما ارائه میدهیم.

با خود فکر میکنید چرا باید از خدمات ما استفاده نمایید؟

اگر صاحب یک کسب و کار باشید حتما بهتر میدانید که توسعه و نگهداری از زیرساختهای کامپیوتری، شبکه و یا اتوماسیونی کسب و کارتان نیازمند بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه خواهد بود، اما جذب نیروی کار که توانایی و تخصص ارائه کلیه خدمات فنی مورد نیازتان را داشته باشد، اگر آنچنان هم سخت نباشد قطعا هزینه بار خواهد بود و مضاف بر آن نیرو و یا نیروهای بکار گرفته شده نیز قطعا در زمانهایی چون مرخصی و یا مسائلی مشابه همیشه در دسترس نخواهند بود.

تعمیرات لپ تاپ و تعمیرات موبایل

آنچه که ما به شما ارائه میدهیم خدمات پشتیبانی کامل و تمام وقت با بهره گیری از کارشناسان خبره در تمامی زمینه های مرتبط آن هم متناسب با بودجه تان خواهد بود.

برای بهره گیری از خدمات ما حتما نیازمند داشتن یک کسب و کار نیستید، حتی اگر یک کاربر خانگی ساده نیز باشید باز هم میتوانید با بهرمندی از خدمات حضوری ما در محل، بی نیاز از مراجعات متعدد و پیگیری رفع ایرادات سیستمها و یا تجهیزات خود از این مغازه به آن مغازه و ازین شرکت به آن شرکت باشید و دائم نگران مسائلی چون از دست رفتن اطلاعات، آسیبهای سخت افزاری بیشتر به دلیل نداشتن مهارتهای کافی و یا هزینه های نا متعارف باشید. ما تمام این مشکلات را یکجا برایتان حل کرده ایم.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است