شرکت البرز ابتکار مبین با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ارائه و فروش کلیه خدمات اینترنتی، پشتیبانی فنی، مرکز تماس و مشاوره، ایده پردازی و راه اندازی استارتاپ های ارائه خدمات مبتنی بر وب، آماده همکاری و مشارکت در تمامی زمینه های یاد شده با تمامی سازمان ها و ارگانها دولتی و خصوصی را دارد.

گالری

اطلاعات تماس

026-34162000

البرز، کرج خیابان درختی برج مرکز خرید درختی طبقه 6 واحد 4

info@alborzmobin.net

دنبال انتخاب شرکتی با بهترین اینترنت هستی؟
البرزنت مرجع معرفی، نقد و بررسی و انتخاب بهترین اینترنت کشور
بررسی و معرفی بهترین اینترنت ارائه شده از سوی شرکتها

ما در البرزنت برآنیم تا با گردآوری اطلاعات جامع از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در کشور و نقد و بررسی و ایجاد امکان مقایسه بین خدمات و سرویس های این شرکتها، مرجعی جامع برای متقضیانی باشیم که در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت سرگردان هستند.

ما چه اطلاعاتی را در اختیار شما گذاشته ایم؟

اطلاعات ارائه شده شامل:

  • معرفی تمامی شرکت های دارای مجوز ارائه خدمات اینترنت ثابت FCP (بدنبال اطلاعات بیشتر در خصوص FCP هستید؟)
  • معرفی و آشنایی با انواع سرویس ها و خدمات ارائه شده از سوی شرکتها (در مورد انواع سرویس های اینترنت ثابت بیشتر بخوانید)
  • اطلاعات جامع شرکت ها شامل آدرس وب سایت، امور مشترکین و شماره تماس سراسری
  • معرفی جشنواره های فروش ویژه اینترنت (مشاهده جشنواره ها)
در البرزنت چه مواردی را باهم بررسی مینماییم؟

مواردی را که در البرزنت باهم به بررسی خواهیم پرداخت شامل:

  • بهترین اینترنت خانگی یا تجاری کدام است؟
  • بهترین بسته اینترنت را کدام شرکت دارد؟
  • بهترین سرعت اینترنت از آن کدام شرکت است؟
  • خرید اینترنت از کدام شرکت مقرون به صرفه تر است؟
  • در حال حاضر کدام شرکت ها بسته اینترنت رایگان ارائه میدهند؟

ثبت نام
اینترنت پرسرعت

جشنواره
اینترنت رایگان

جشنواره
مودم رایگان

جشنواره های
فروش اینترنت

درخواست
مشاوره خرید اینترنت

آسیاتک
شرکت
انتقال داده های آسیاتک

آسیاتک

شماره تماس سراسری

1544

وب سایت
شاتل
شرکت
آریا رسانه تدبیر

شاتل

شماره تماس سراسری

91000000

وب سایت
گروه
شرکت‌های پارس‌آنلاین

پارس آنلاین

شماره تماس سراسری

1585

وب سایت
شرکت
داده گستر عصر نوین

های وب

شماره تماس سراسری

1565

وب سایت
شرکت
پیشگامان توسعه ارتباطات

پیشگامان

شماره تماس سراسری

1577

وب سایت
داتک
گروه
شرکتهای داتک

داتک

شماره تماس سراسری

02181681

وب سایت
مبین نت
شرکت
ارتباطات مبین‌نت

مبین نت

شماره تماس سراسری

1575

وب سایت
عصر تلکام
شرکت
عصر انتقال داده ها

عصر تلکام

شماره تماس سراسری

02187778

وب سایت
شرکت
لایزر

لایزر

شماره تماس سراسری
02191310000
وب سایت
صبانت
انتقال
داده‌های نداگستر صبا

صبانت

شماره تماس سراسری

1524

وب سایت
فن آوا
شرکت
داده پردازی فن آوا

فن آوا

شماره تماس سراسری

1538

وب سایت
شرکت
مخابرات ایران

مخابرات

شماره تماس سراسری

2020

وب سایت

شما میتوانید برای بدست آوردن اطلاعات جامع از تمامی شرکتهای ارائه دهنده اینترنت ثابت بخش زیر را مطالعه فرمایید. ما در این بخش کلیه اطلاعات تماس، وب سایت، سامانه امور مشتریان، معرفی شرکت و همچنین معرفی خدمات و آموزش های لازم در خصوص کار با سرویس های هر کدام را به تفضیل شرح داده ایم.

سوالات متداول

کدام شرکت اینترنتی بهتر است، یک سوال کلیست که بر خلاف انتظار شما یک پاسخ ثابت ندارد، برای پاسخ به این سوال اول باید بدانید که نیاز شما چیست؟ امکانات شما کدامهاست؟ بودجه شما چقدر است؟ ترافیک مصرفی تان در چه حد هست؟ در کدام بخش از جغرافیای کشور قرار دارید؟ و نهایتا اینکه کدام شرکتها خدماتشان منطبق تر با نیازها شماست؟

پاسخ این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آن اینکه شما برای چه کاری و با چه میزان مصرفی نیاز به اینترنت دارید؟ در کجا ساکن هستید و چه تجهیزاتی دارید؟ همیشه گرانترین بهترین نیست، ما آماده ایم تا از طریق پاسخگویی به تماس های شما با تلفن 02634162000 و یا از طریق فرم های مربوطه به شما مشاوره رایگان دهیم.

برخی شرکت ها بسته به جشنواره هایی که برگزار میکنند در بعضی مواقع مودم رایگان یا امانی به متقاضیان نیز میندهند، برای اطلاع ازین جشواره ها یا آشنایی با این شرکتها میتوانید (بخش مودم رایگان) را مطالعه فرمایید.

تمامی شرکتها اعم ازینکه چه سرویسی ارائه میدهند تقریبا اطلاعات و مدارک یکسانی ار از متقاضی دریافت میدارند، این مدارک شامل کارت ملی شخص متقاضی، تلفن همراهی که بنام شخص متقاضی باشد، آدرس دقیق محل سکونت و یا استفاده از سرویس و البته بسته به نوع سرویس ممکن است مدارکی تکمیلی مورد نیاز باشد.(برای کسب اطلاعات کامل از مدارک ثبت نامی هر سرویس اینجا را مطالعه نمایید)

تمامی شرکتها اعم ازینکه چه سرویسی ارائه میدهند تقریبا اطلاعات و مدارک یکسانی ار از متقاضی دریافت میدارند، این مدارک شامل کارت ملی شخص متقاضی، تلفن همراهی که بنام شخص متقاضی باشد، آدرس دقیق محل سکونت و یا استفاده از سرویس و البته بسته به نوع سرویس ممکن است مدارکی تکمیلی مورد نیاز باشد.(برای کسب اطلاعات کامل از مدارک ثبت نامی هر سرویس اینجا را مطالعه نمایید)

برای پاسخ به این سوال لازم است ابتدا بدانید که سرعت برایتان مهم تر است یا حجم سرویس؟ یا اینکه سرویس را برای جه مقصودی نیاز دارید؟ بهتر است برای پاسخ به این سوال از کمک رایگان مشاورین ما از طریق تماس با تلفن 02634162000 و یا تکمیل فرم (درخواست مشاوره خرید) بهره مند گردید.

بسیاری از شرکتها بنابر مناسبت های مختلف و یا در جشنهای مختلف اقدام به برگزاری جشنواره ها و کمپین هایی مینمایند که در آن اینترنت رایگان برای ثبت نام و یا تمدید ارائه میدهند.برای اطلاع از این جشنواره ها و کمپین ها به بخش جشنواره اینترنت رایگان مراجعه نمایید.

برای این منظور ابتدا باید بدانید که قصد استفاده از کدام سرویس های اینترنتی را دارید و سرویس دهنده های مناسب آن در کدام بخش از دنیا هستند سپس با استفاده از ابزارهای مناسب اقدام به تست سرعت اینترنت و سرویس کنید.(جهت مطالعه در خصوص ابزارهای تست سرعت اینترنت اینجا را کلیک نمایید.)

عمده شرکت ها سرویس ها و تخفیفات ویژه ای را برای دانشجویان در نظر میگرند و اقدام به برگزاری کمپین هایی با عنوان ثبت نام اینترنت دانشجویی مینمایند. جهت اطلاع از این جشنواره ها میتوانید به بخش جشنواره ها مراجعه نمایید.

اینترنت داخلی یا همان اینترنت ملی بخشی از شبکه اینترنت است که سرویس دهنده های آن در داخل کشور بوده و استفاده از آن هم مقرون بصرفه تر و هم با سرعت بالاتری همراه است.(جهت آشنایی با اینترنت داخلی یا اینترنت ملی اینجا را کلیک نمایید)

اینترنت بین الملل تفسیری غلط از اینترنت است پرا که اینترنت ذاتا شبکه ای بین المللی میباشد اما در بسیاری از شکورها برای تفکیک ترافیک داخلی از ترافیک بین المللی این اصطلاح اشاره به هر سرویس دهنده اینترنتی دارد که خارج از کشور باشد.جهت آشنایی با تفاوتهای اینترنت داخلی و اینترنت بین المللی اینجا را کلیک نمایید)

واژه نامه

منظورمان از بهترین اینترنت چیست؟

بهترین اینترنت

پاسخ به این سوال برحسب نیازهای شما مشخص میشود. قطعا بهترین اینترنت برای یک گیمر که نیاز به سرعت بالا و پینگ پایین دارد کاملا متفاوت از مصرف کننده ای است که نیاز به پهنای باند بالا و یا حجم نامحدود دارد. در نتیجه بهترین اینترنت یک مفهوم نسبی است که از مصرف کننده ای به مصرف کننده دیگر شاخص های متفاوتی را دربر میگرد.

چه تفاوتی در معنای بهترین اینترنت خانگی و بهترین اینترنت تجاری است؟

بهترین اینترنت خانگی

با توجه به اینکه اساسا نیازهای این دو مصرف کننده از یکدیگر متمایز هستند.بگذارید با مثالی برایتان موضوع را شرح دهیم:

شخصی را در نظر بگیرید که در منزل خود برای امور شخصی از یک سرویس اینترنت و در محیط کار از سرویس دهنده دیگری خدمات دریافت میکند.در ساعاتی که او سرکار است (غالبا سمت صبح) سرویس خانگی وی بلااستفاده است و بدیهیست که در مقابل آن ساعاتی که در منزل است از سرویس تجاری خود استفاده ای ندارد در نتیجه ساعات مصرف اینترنت خانگی متفاوت از تجاری میباشد. این تفاوت را در بحث نیاز به پشتیبانی و مدت زمان های قطعی نیز میتوان یافت.

منظور از بسته اینترنت چیست؟

بسته اینترنت

در واقع همان سرویس های متنوعی هستند که توسط شرکتهای اینترنتی بر اساس تفکیک و دسته بندی مشتریان با در نظر گرفتن نیازهایشان ایجاد شده و با ایجاد تغییرات در میزان سرعت، ترافیک مصرفی، آستانه مجاز قطعی و سایر خدمات پشتیبانی  ایجاد و به مشتریان عرضه میگردد.

خرید اینترنت دقیقا شامل چه بخش هایی است؟

خرید اینترنت

شامل دو بخش است که بخش اول آن را تهیه تجهیزات و  اشتراک و بخش دوم را سرویس متناسب با نیاز خریدار تشکلی میدهد. منظور از اشتراک این است که شرکت به ازای هر متقاضی بخشی از تجهیزات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را تخصیص میدهد که صرف نظر از مصرف یا عدم مصرف مشتری از سرویس خود، بواسطه اشغال بودن و محدودیت در این منابع میبایست هزینه ای را ماهیانه پرداخت نماید.

وقتی از سرعت اینترنت صحبت میشود منظورمان دانلود است یا آپلود؟

سرعت اینترنت

جز در خصوص سرویس های که سرعت دانلود و آپلود آنها متقارن است عموما اشاره به سرعت دانلود سرویس خریداری شده دارد چرا که در بحث استفاده از اینترنت عمدتا میزان اطلاعاتی که دریافت میکنیم بیشتر از اطلاعاتیست که ارسال مینماییم لذا در بیشتر مواقع سرعت دانلود برای کاربر از اهمیت بیشتری برخوردار است.

منظور از اینترنت رایگان چیست؟

اینترنت رایگان

شامل تمامی خدمات انگیزیشی است که یا در راستای مشتری مداری و یا با هدف تبلیغات جذب مشترکین جدید عموما توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت عرضه میشود و میتواند شامل سرویس رایگان و یا به همراه هزینه های رایگان اشتراک میباشد.

مودم رایگان به چه معناست؟

مودم رایگان

غالبا اشاره به امانی بودن تجهیزات مورد نیاز برای اینترنت دارد جزو طرح های محبوبیست که توسط برخی از شرکتها برای مشتریان خاص و یا خریداران سرویس های طولانی مدت در نظر گرفته شده که متقاضی را از هزینه های اولیه خرید مودم بی نیاز مینماید.

وقتی میپرسیم کدام شرکت اینترنتی بهتر است چه مواردی برایمان مهم است؟

کدام شرکت اینترنتی بهتر است

از آن پرسش های کلیست که پاسخ به آن نیازمند بررسی های دقیق از شاخص های متفاوت است. اما آنچه که پاسخ به این پرسش را دشوارتر از قبل مینماید این است که نظرات کاربران متفاوت این شرکتها که بر پایه تجارب شخصی ایشان میباشد عمدتا با نتایج شاخص ها متفاوت است. لذا ما در البرز نت تلاشمان بر این است تا با تلفیق نتایج این شاخص ها با بازخوردهای مشتریان آنچه را بعنوان بهترین شرکت اینترنتی به شما معرفی کنیم که متناسب بانیازهایتان باشد.

منظور از اینترنت داخلی چیست؟

اینترنت داخلی

به آن بخش از اینترنت اشاره دارد که سرویس دهنده های آن در داخل کشور قرار دارد که بعضا از آن بعنوان اینترنت ملی نیز یاد میشود.

اینترنت بین الملل چیست؟

اینترنت بین الملل

در معنای خاص آن و آنچه که مقصود آن در کشور ماست، آن بخشی از اینترنت است که سرویس دهنده های آن داخل کشور نباشند. اما در معنی عمومی و تخصصی در کل اینترنت فارغ از جغرافیای آن شبکه ای بین المللی است که محدوده ای خاص را نمیتوان برای آن قائل شد.

نیاز به اینترنت دارید؟

مشاوره رایگان و معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت

کارشناسان ما در البرز نت (البرز ابتکار مبین) آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت متناسب با نیاز و محل استفاده شما  میباشند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است